Mållaga på AgderArbeidet vårtKontakt ossArtiklarPressemeldingarLokallagInnmeldingPeikararFramsida

Lokallag / Mållaget i Kristiansand

Mållaget i Kristiansand

OVERSYN OVER DET SOM SKJER I MÅLLAGET I KRISTIANSAND HAUSTEN 2008

  • Tysdag 19. august: Førebuingsmøte for laurdag 24. august
  • Sundag 24. august: Stand på Fylkesmuseet. Lesing for barn i årestova.
  • Tysdag 26. august: Lyrikk-kveld kl. 18.30
  • Tysdag 2. september: Styremøte kl. 17.00
  • Tysdag 9. september: Lyrikk-kveld kl. 18.30
  • Tysdag 16. september: Lagsmøte
  • Tysdag 23. september: Lyrikk-kveld kl. 18.30
  • Tysdag 30. september:
  • Tysdag 7. oktober: Styremøte kl. 17.00, lyrikk-kveld kl. 18.30
  • Tysdag 14. oktober:
  • Onsdag 15. oktober: Møte saman med BUL (alternativ 1)
  • Tysdag 21. oktober: Lyrikk-kveld kl. 18.30
  • Onsdag 22. oktober: Møte saman med BUL (alternativ 2)
  • Tysdag 28. oktober: Lyrikk-kveld kl. 18.30
  • Tysdag 4. november: Styremøte kl. 17.00
  • Tysdag 11. november: Lyrikk-kveld kl. 18.30
  • Laurdag 15. november: Bokkafé
  • Tysdag 18. november: Lagsmøte
  • Tysdag 25. november: Lyrikk-kveld kl. 18.30
  • Tysdag 2. desember: Styremøte kl. 17.00
  • Tysdag 9. desember: Julemøte
  • Tysdag 16. desember: Lyrikk-kveld kl. 18.30

Hjarteleg velkomen til Mållagsbygget og Mållagssalen (3. høgda i bygget) som ligg på hjørnet av Gyldenløvesgt./Kirkegt. – både medlemer og ikkje-medlemer!

Helsing frå Mållaget i Kristiansand

Styret i 2008/9 er:

Bjug Åkre (leiar), Halvdan Svartesv. 6 D, 4633 Kristiansand, tlf. 38100848, b-aak@bluesone.no

Olav Molland (nestleiar), Fasanv. 5, 4621 Kristiansand, tlf. 38100848, olav.molland@chello.no

Oddmund Viken (kasserar), Korvettv. 36, 4624 Kristiansand, tlf. 91149133, oddmund@frisurf.no

Anne Austad (skrivar), Torridalsv. 132, 4630 Kristiansand, tlf. 38091756, anne.austad@uia.no

Solveig Lima (skulemålsansvarleg), Ragnhildsv. 2, 4633 Kristiansand, tlf. 95879905, solveig.lima@c2i.net

Øyvind Grov, Ospev. 27, 4622 Kristiansand, tlf. 38013292, oyvind.magnus.grov@vaf.no

Ragnhild Mydland, Pramv. 14 B, 4624 Kristiansand, tlf. 92887981, ragnhild.mydland@broadpark.no

Dag Olav Hagen, Ålefjærv. 271, 4634 Kristiansand, tlf. 38199020, dag.olav.hagen@kristiansand.kommune.no

Oppdatert 8. mai 2008